10. máj 2017 - Nový kurz salsy pre začiatočníkov

Kurz salsy pre začiatočníkov

Kedy:

10. máj 2017

Kde:

 *EnjoyClub

(bývalé Infinity, Alcatraz, VAV, 69, Mariánske námestie 28, vchod do pasáže napravo od Mbank, kde potom už bude vidno ceduľu *EnjoyClub)

Info:

Nový kurz salsy pre začiatočníkov začína 10. mája 2017. Neváhajte sa prihlásiť čím skôr nakoľko kapacita kurzu je obmedzená...

Kontakt:

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
0915 712 352

Facebook:

www.facebook.com

 

V prípade záujmu o kurz salsy pre začiatočníkov je potrebné mi poslať prihlášku na email Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. s nasledovnými údajmi

  • meno
  • priezvisko
  • kontaktný email
  • kontaktný telefón


Tieto informácie je potrebné napísať aj v prípade, že nahlasujete jedným emailom viacero záujemcov.Začiatočnícky kurz trvá 6 týždňov (každú stredu od 17:30 - 18:50) a je potrebné sa naň dopredu prihlásiť. Daný kurz sa otvorí iba v prípade dostatočného záujmu (minimálne 10 ľudí, z ktorých sú aspoň 4 muži).

Prvá hodina kurzu slúži na oboznámenie sa so salsou, prostredím, inštruktormi a je možné zaplatiť celý kurz (25 €) alebo môžete za ňu zaplatiť jednorázovo 5 € v prípade, že sa chcete ešte rozhodnúť, či prídete aj na ďalšie hodiny.

Na druhej hodine kurzu sa už ale platí cena za celý zvyšok kurzu (23 €) a to aj v prípade, že tam prídete po prvýkrát.

Poznámka

Pokiaľ ste muž a pýtate sa, či je potrebné si doviesť aj partnerku, odpoveď je: "samozrejme môžete, ale nie je to povinnosť, nakoľko žien býva spravidla viac".

Pokiaľ ste žena a pýtate sa, či je potrebné si doviesť aj partnera, odpoveď je: "bolo by dobré skúsiť si zohnať nejakého partnera, keďže mužov býva spravidla menej, ale pokiaľ sa vám to nepodarí, tak sa nič nedeje, nakoľko zvyknú vypomáhať partneri z pokročilejších kurzov".

Kurz salsy pre začiatočníkov